У цій статті ми з вами разом знайдемо спосіб боротися з Нав’язливими думками і фобіями, Депресіями, Стресом, панічні атаки і неврозами. Знайдемо кращої спосіб рішення ваших проблем і будемо здоровими і щасливими людьми

Нав’язливі думки, фобії

Страхи є абсолютно у всіх. І це аж ніяк не той ознака, який говорить про слабкість людини. Навіть найсильніші і сміливі люди чогось бояться. Людина, категорично стверджує, що нічого не боїться – бреше. Причому не зрозуміло кому більше – оточуючим або самому собі. Ті, хто прагнуть довести, що нічого не бояться і всіляко демонструють свою безстрашність, насправді не хочуть мати справу зі своїм головним страхом – заглянути всередину себе.

Вегето-судинна дистонія

Непрохідна втома, головний біль, запаморочення, розлад сну і апетиту, порушення серцебиття, біль у грудях – і діагноз ВСД в анамнезі. Захворювання зачіпає основні системи організму людини – серцево-судинну, дихальну, травну, термо-регуляціоннцю, вестибулярну, а в емоційній сфері отримуємо тривогу, напругу, страхі.Статістіка невблаганна 80% людей мають прояви вегето-судинної дистонії, а близько 30% глибоко страждають від цієї недуги. «Змиритися» або боротися – вибір очевидний.

Депресія

Рано чи пізно з цим психічним розладом стикається кожен. «Все погано» і «Нічого не радує» – точний опис депресії. Пригнічений настрій, відсутність інтересу до раніше улюбленим заняттям, апатія, зниження самооцінки і працездатності, песимістичний погляд на майбутнє – ті ще «принади» депресії, які заважають жити повноцінним життям. Часом це відбувається само собою, але якщо даний стан тривати більше 14 днів – це привід задуматися і звернутися за допомогою до кваліфікованого психотерапевта.

Стрес

У сучасному світі практично неможливо уникнути стресу. За своєю суттю стрес – це нормальна комплексна реакція організму на несприятливі зміни, непередбачені події і неприємні ситуації. Це наш механізм пристосування до постійно мінливого зовнішнього середовища, завдяки якому ми справляємося з проблемами і новими вимогами життя. Якщо ж стресових факторів занадто багато, стрес затягується, стає хронічним. Це знижує можливість організму адекватно реагувати на зовнішні подразники і призводить до ускладнень у вигляді депресії, серцево-судинних захворювань, тривожних розладів і т.д. Саме тому так важливо навчитися долати стрес і позбавлятися від наслідків стресових станів.

Панічні атаки

Той, хто пережив напад панічної атаки, наврядчи зможе забути свої почуття і відчуття. Безпричинна наростаюча тривога, прискорене серцебиття, кидає то в жар то в холод, біль в грудях, задуха, оніміння, відчуття нереальності того, що всього того, що відбувається і всепоглинаючий страх смерті, зійти з розуму, а потім і нового нападу. А напади тривають, роблячи життя нестерпним. На щастя, ПА піддається лікуванню.

Невроз

Ще Зигмунд Фрейд писав, що «Невроз – це нездатність переносити невизначеність». Так чого-чого, а різного роду невизначеностей в житті предостатньо. Та й факторів, що травмують психіку, в нашому стресовому світі вистачає. Додамо до цього наявність внутрішніх конфліктів – і все, психіка перевантажена. У підсумку, дратівливість, поганий настрій, тривожність, плаксивість, непереносимість стресу, так і до депресії і тривожних розладів недалеко.

психосоматичні захворювання

Проблема психосоматичних захворювань одна з найактуальніших в сучасній медицині. Якщо вірити статистиці, то близько 50% людей, що звертаються в поліклініку за допомогою, потребують психотерапевтичної лікуванні. Однак, це ж кожен другий. Виявляється навіть такі серйозні захворювання як бронхіальна астма, ішемічна хвороба серця, виразка шлунка, діабет, алергія та ін. Мають свої психологічні передумови. А адже тісний зв’язок між душею і тілом була встановлена ​​ще з часів Гіппократа. І причини по суті ті ж нерви, емоції, стреси, страхи …

Анорексія, булімія

Загальним як для хворих на анорексію, так і для хворих булімією є спотворене уявлення про своє тіло. В основному, ці недуги страждають жіноча половина людства. Більшість з них не визнають, що з ними не все в порядку і заперечують проблему розлади харчової поведінки .. А це дуже і дуже небезпечно тому призводить до розвитку ендокринних, психічних, неврологічних і онкологічних захворювань. Допоможе комплексне лікування в поєднанні з інтенсивною психотерапією.

Залежності: алкоголізм, наркоманія, ігроманія

Що таке залежність з медичної точки зору вельми точно визначив В. Д. Менделевич “нав’язлива потреба у використанні звичних стимулів, що супроводжується зростанням толерантності і вираженими фізіологічними і психологічними симптомами”. Суть в тому, що людина, яка має такого роду залежність – хворий, а отже навіть коли усвідомлює і приймає проблему зробити з нею нічого не може і без спеціальної допомоги тут не обійтись

Начни улучшать жизнь уже сегодня!

Вы автор своей жизни, а я с радостью помогу Вам в решении той проблемы, с которой Вы столкнулись на своем жизненном пути!

Записаться на консультацию