Невпевненість

Причини невпевненості в собі можуть бути різні – генетика, виховання, впливу оточення і т.д., але наслідки для всіх одні, адже не дарма страх вважається вбивцею можливостей. І найприкріше в цьому те, що невпевнена в собі людина аж ніяк не гірше за своїми особистими якостями, а часто і краще, але ось відкритися і показати цього він боїться. А адже основна відмінність – оцінці себе, в точці зору про себе. Ось з цим і треба працювати, а ще з придбанням нових для себе звичок – відстоювати власні інтереси, встановлювати контакти з людьми, висловлювати свої почуття, позбавлятися від зайвої тактовності і боротися з хворобливою скромністю.

Самотність

Складна це тема. Самотність буває фактичним і з ним простіше. А буває так, що начебто і не один / одна, є друзі, близькі, іноді і улюблені, але все одно відчуваєш себе самотньо. Звідки це почуття береться? Відповідь є – від невдоволення собою і своїм життям. Як говорив Аристотель «щоб жити на самоті, треба бути твариною або Богом. Безумовно, бувають різні життєві періоди і самотність може бути комфортним, але якщо це не так треба щось міняти. Якщо ж зовні все хоршо, але це почуття не залишає вас, то пора з цим розібратися.

Зрада

Як пережити зраду, адже вірність це питання свідомого вибору. Універсальної відповіді немає. Прости, піти на примирення або розлучитися – питання відкриті, для кожного, хто опинився в цій нелегкій ситуації. Часом, для прийняття рішення необхідно поглянути на ситуацію тверезо і розібратися в собі, в тому, чого ти хочеш і до чого прагнеш, зваживши всі «за» і «проти».

Розлучення

Важке випробування, повністю розтрощений життєвих планів, втрата довіри до людини, який вважався рідним і близьким, втрата впевненості в собі … а потім і ряд складних питань, від вирішення яких залежить подальше життя. Боротися до кінця за збереження сім’ї або зважитися і розійтися? Як пережити наслідки розлучення? Як вибудувати взаємини з такою що не відбулася другою половинкою? Як налагодити свій побут? Як зважитися на нові відносини? І що взагалі з цим робити? І адже у кожного своя унікальна ситуація з усім шквалом суперечливих емоцій і почуттів, якому головне не піддатися. Допомогти Ви можете собі тільки самі, але треба вміти собі допомагати і знати як. цього і вчать психологи.

Сімейні проблеми

Не дарма казки закінчуються словами «одружилися вони і жили довго і щасливо», оскільки далі сюжет розвивався б зовсім не по дитячому. Кризи трапляються в кожній родині – народження дитини, облаштування побуту, взаємини з родичами власними і дружина на початкових стадіях, проблеми відчуження між подружжям, турботи про маленьких дітей і взаєморозуміння з підлітками в подальшому. Всього і не описати, всього – що криється під словом «Сім’я». Уміння долати життєві труднощі успішно рука об руку – це і є запорука сімейного щастя. Якщо все пішло не так, пристосується до ситуації, що склалася ви не в силах так само як і змінити її, то краще не втрачати час дарма і звернутися за допомогою до фахівця.

Конфлікти всередині сім’ї

Всі ми знаємо, що скільки людей, стільки й думок, а значить стільки і цілей, інтересів, позицій, варіантів поведінки. Тому виникнення конфліктних ситуацій практично неминуче. А часом ситуація виходити з-під контролю і погасити вогонь війни ставати не так вже й легко. Навички запобігання деструктивного результату конфлікту і вміння знаходити успішне вирішення – ось те, чим я можу Вам допомогти, якщо Ви зіткнулися з цією проблемою.

Начни улучшать жизнь уже сегодня!

Вы автор своей жизни, а я с радостью помогу Вам в решении той проблемы, с которой Вы столкнулись на своем жизненном пути!

Записаться на консультацию